You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *
jak wybrać motyw i kolor przewodni wesela

Jak wybrać motyw i kolor przewodni wesela? – Poznaj kolorystyczne trendy ślubne 2019

blog ślubny / No Comment / 25 stycznia 2019

JAK WYBRAĆ MOTYW I KOLOR PRZEWODNI WESELA?- TRENDY KOLORYSTYCZNE 2019

Rok 2019 rozpoczął się już na dobre, dlatego warto sprawdzić czy coś się zmienia w palecie kolorów przewodnich na ślub i wesele. Zobacz najciekawsze weselne trendy kolorystyczne 2019, które będą dominowały na ślubach i salach weselnych w tym roku.

Kolor fioletowy – król wesel

Fiolet od jakiegoś czasu jest wielkim hitem, jeśli chodzi o dekoracje weselne. Co ciekawe, fioletowy łączony jest najczęściej z innymi jego odcieniami. Jest to ciekawy sposób na odejście od normy, gdyż zwykle łączone są kolory leżące na przeciw siebie w kole kolorów. Tutaj proponuje się kolory bezpośrednio obok – jeśli odcienie są odpowiednio dobrane, efekt jest fantastyczny. Ciemniejsze odcienie fioletu sprawdzą się również w połączeniu z szarościami, tworząc niezwykle eleganckie zestawienie. Jasne fiolety, od pudrowego przez róże, nadadzą delikatnego i kobiecego charakteru, który idealnie pasujące do przyjęć organizowanych w sezonie wiosenno-letnim. Natomiast ciemniejsze, śliwkowe i pochodne odcienie fioletowego (nawet mieszane z jaśniejszymi czy szarościami ), są ciekawym kolorem przewodnim na sezon jesienny.

kolor przewodni wesela fioletowy, pudrowy, różowykolor przewodni wesela fiolet, pudrowy, róż, sliwka, motyw

pinterest / elegantweddinginvites.com

Złoto i miedź – słoneczne i ciepłe zestawienie

Złoto często pojawiało się już w 2018 roku, a w 2019 zagości na dobre. Złoto jest symbolem bogactwa, niezniszczalności i wieczności. Przez wszechobecną modę na minimalizm, złoto zostało zepchnięte na drugi plan i często kojarzone było z przepychem. Obecnie projektanci proponują złote kolory w bardzo delikatnym i przystępnym wydaniu, dlatego coraz częściej jest ono wybierane przez pary.

Ponadto spotkamy również wiele innych zastosowań miedzi i złota np. przy tortach i krzesłach.

kolor przewodni wesela złotykolor przewodni wesela złoty, zielony

pinterest / fabmood.com and elegantweddinginvites.com

Wymieszane odcienie niebieskiego, granatu, szarości i srebra

Chłodne odcienie będące przeciwwagą do ciepłych złota i miedzi. Srebro i odcienie szarości, które znakomicie współgrają z kolorem niebieskim. Są świetnym rozwiązaniem na przyjęcia w okresie zimowym, ale również te organizowane nad jeziorem czy morzem. Dodatkowo wszelkie kryształy przy tych odcieniach są mile widziane!

kolor przewodni wesela niebieski srebro szary kolor przewodni wesela niebieski srebro szary

pinterest / elli.comburghbrides.com & wednova.com

Najważniejsze jest oczywiście to co jest w sercu! Jeśli czujesz, że podążanie za aktualnym trendem nie jest w Twoim stylu czy guście, to oczywiście masz do tego wszelkie prawo, aby robić tak jak czujesz! Nie zapominaj, że to jest Wasz dzień i macie czuć się w jego trakcie wspaniale. Dlatego wybierzcie kolor, który będzie określać Ciebie lub Was! – Twoją osobowość i będzie pasował do charakteru organizowanego przyjęcia.
To jest Wasz dzień i przeżywajcie go po swojemu.

Zobacz więcej

Leave a reply