You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *

Modne garnitury ślubne – trendy w modzie męskiej w 2018 i 2019

Mimo upływ lat, w ślubnej modzie męskiej nadal królują garnitury przed frakami i smokingami. Wybór garnituru ślubnego to nie lada wyczyn, przed każdym mężczyzną, z wizją zbliżającego się dnia ślubu. Zresztą w tej kwestii powiedziane zostało już wiele. Aby zdążyć musisz wiedzieć kiedy go zamówić? I przede wszystkim na jaki się zdecydować? Postaram się podpowiedzieć i zawęzić krąg poszukiwań.

Kiedy zamówić garnitur ślubny?

To zależy – Jeśli myślicie o szyciu garnituru na miarę, to należy zacząć się za nim rozglądać najpóźniej pół roku przed ślubem, zresztą podobnie jest z sukniami ślubnymi. Natomiast jeśli będziecie wybierać z tych gotowych i dostępnych w salonach ślubnych lub sklepach z modą męską to wystarczy 1-2 miesiące przed ślubem.  Jeśli kupujecie garnitur na kilka tygodni przed ślubem to koniecznie należy go przymierzyć 2-3 dni przed zaślubinami. Może się bowiem okazać, że w tym czasie Pan Młody schudł (albo co gorsza przytył) i trzeba zrobić stosowne poprawki krawieckie. Znam takie przypadki gdzie poprawki były robione dzień przed ślubem!

Na jaki kolor garnituru się zdecydować?

Czarny

Czarny garnitur to klasyka. Zawsze modny, zawsze elegancki. Idealna stylizacja dla Pana Młodego lubiącego ceniącego elegancję i klasykę. Świetny wybór na wesela w stylu glamour.

garnitury ślubne czarne modne 2019

Grafitowy bądź szary

Jeżeli jesteś człowiekiem stonowanym, eleganckim, ale nie chcesz zakładać tradycyjnego, sztampowego czarnego garnituru – wybierz garnitur szary bądź grafitowy. Ta kolorystyka idealnie sprawdzi się dla osób poważnych, ale nie będących zamkniętymi w sztywne ramy. Szary garnitur możemy albo jeszcze bardziej stonować – na przykład krawatem w tradycyjnych spokojnych kolorach, albo nadać mu kolorów i rozbić sztywne napięcie dzięki krawatom w bardziej barwnej wersji.
szare garnitury ślubne modne 2019 2018

pinterest / danielrecollection.com

Niebieskie

Niebieski bądź granatowy garnitur jest niejako odejściem od tradycyjnych czarnych garniturów, nadając panu młodemu wigoru i ściągając presje z tego i tak wyczerpującego dnia. Dodatkowo garnitur w takim wydaniu bardzo dobrze dopełnia biel tradycyjnej kobiecej sukni ślubnej, pozwalając na idealne dopasowanie ubioru pod ołtarzem. Elementem dodatkowym w tego typu ubiorze może być zastosowanie kolorowej koszuli – jak na przykład różowej bądź czerwonej.

niebieskie granatowe garnitury ślubne 2019

pinterest / weddingwire.com

Oryginalne kolory

Butelkowe, bordowe, dwukolorowe garnitury w są świetną propozycja dla Panów Młodych, którzy chcą i lubią wyróżniać się z tłumu. Odważny kolor garnituru ślubnego może nawiązywać do motywu, koloru przewodniego wesela lub dodatków Panny Młodej.

modne garnitury ślubny bordowe pan młody 2019

modne garnitury ślubny dwukolorowe pan młody 2019

modne garnitury ślubny oryginalne pan młody 2019

modne garnitury ślubny szaro niebieskie pan młody 2019

modne garnitury ślubny zielone butelkowe pan młody 2019

 

Jeżeli komuś nie odpowiadają dzisiejsze trendy, nie ma powodu do obaw – czarny garnitur także sprawdzi się idealnie, jeżeli czujesz się w nim komfortowo. Pamiętaj, że to jest Wasz dzień i to Wy powinniście czuć się jak najswobodniej, a nie ograniczeni przez ramy narzucone przez dzisiejszy świat.

Jeśli podoba CI się ten artykuł, albo uważasz, że czegoś w nim brakuje -> daj znać w komentarzu poniżej 🙂

Zobacz więcej

Leave a reply