You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *
Kamil Gaszyński
fotograf ślubny warszawa fotografia ślubna warszawa reportaż ślubny warszawa

Jestem fotografem przy którym będziecie czuć się bardzo swobodnie. Podczas realizowanych sesji gwarantuję dużą dawkę humoru i piękne, naturalne fotografie.

Napisz do mnie
fotograf warszawa ślubny Kamil Gaszyński profesjonalny fotograf

Fotograf Ślubny – Kamil Gaszyński

Mam na imię Kamil, nieustannie od dziecka fotografuję wszystko „co się rusza”, mój pierwszy aparat otrzymałem gdy miałem 7 lat. To był czad! szkoda, że tak szybko kończyła się klisza..

Obecnie jest dużo łatwiej, bo nie ma juz klisz, oraz nie sztuką jest zrobić zdjęcie.
Sztuką jest zmieścić w kadrze naturalne emocje. To jest mój cel, w moich fotografiach znajdziecie czułość, szczęście i to „coś” co łączy dwoje zakochanych. 

Wielu moich klientów ma podobny punkt widzenia – szukają emocji w fotografiach, dlatego niezwykle łatwo jest Nam znaleźć wspólny język.

Zapraszają mnie do swojego świata, abym uwiecznił ich ślub, tworząc historię pięknej miłości. Zaufanie, którym jestem obdarzany jest dla mnie olbrzymim zaszczytem i jednocześnie zobowiązaniem, dlatego ciągle szukam nowych inspiracji i rozwijam swój warsztat artystyczny.

Najważniejsza dla mnie jest moja rodzina.
Dla Ciebie napewno też! Pamiętaj – fotografie, które razem stworzymy będziesz chciał zatrzymać na resztę życia i pokazać je swoim dzieciom, wnukom i prawnukom.

Myślisz, że moglibyśmy stworzyć coś razem? Koniecznie napisz do mnie.