You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *
fotografia ślubna warszawa - reportaż ślubny warszawa 25

Reportaż Ślubny

cena: od 2500 PLN

– reportaż ślubny od przygotowań Pary Młodej do oczepin (około 13h)
– 400-500 fotografii po autorskiej obróbce graficznej
– galeria internetowa

sesja ślubna plenerowa w Warszawie fotografia ślubna 8

Sesja Ślubna Plenerowa

cena: od 700 PLN

– sesja ślubna plenerowa organizowana w innym dniu niż Ślub
– trwająca około 4-6h 
– około 50 fotografii poddanych autorskiej obróbce graficznej
– galeria internetowa 

sesja narzeczeńska warszawa fotografia ślubna nad brzegiem rzeki 1

Sesja Narzeczeńska

cena: od 700 PLN

– 2-3h sesja narzeczeńska obywająca się w plenerze
– około 30 fotografii poddanych autorskiej obróbce graficznej
– galeria internetowa

Każda Para Młoda ma mnóstwo pytań do fotografa ślubnego, często w trakcie spotkania zapomnicie o coś zapytać. Dlatego poniżej przygotowałem odpowiedzi na najczęściej mi zadawane przez Parę Młodą pytania, zachęcam do zapoznania się z nimi. Jednocześnie, gdyby pojawiły się kolejne pytania zapraszam do kontaktu.

Kiedy otrzymamy Nasze fotografie?

Rozumiem, że każda Para Młoda chciałaby mieć swoje fotografie jak najszybciej. Tym bardziej, że wszyscy goście weselni już je mają (bo przecież sami je Wam robią). Dlatego staram się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pierwsze kilka fotografii przekazawać Wam już podczas wesela! Tak abyście mogli podzielić się nimi z goścmi weselnymi. Kolejne 30 fotografi ślubnych otrzymujecie w ciągu 3-4 dni od Waszego Ślubu. Natomiast wszystkie fotografie ze ślubu otrzymacie w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia Ślubu w formie galerii internetowej. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku Sesji Plenerowej czy Sesji Narzeczeńskiej, po których też otrzymacie kilka fotografii w ciągu 2-3 dni, a wszystkie zdjęcia z sesji otrzymujecie w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia sesji ślubnej/plenerowej. 

Ile dostaniemy fotografii?

W umowie jest zagwarantowane min. 300 fotografii z Reportażu Ślubnego, min 40. fotografii z Sesji Ślubnej Plenerowej i min. 20 fotografii z Sesji Narzeczeńskiej. Jednak bardzo często Para Młoda otrzymuje w sumie około 400-500 fotografii. Oczywiście jest możliwość dokupienia kolejnych zdjęć, można o tym przeczytać w kolejnych pytaniach.

Jak możemy podpisac umowę?

Zawsze zależy mi na tym, aby móc się z Wami poznać przed Waszym Ślubem, dlatego preferuję spotkania przy smacznym cappuccino. Wszystko po to, żebyście czuli się swobodnie przed obiektywem fotografa, którego znacie. Jednak nie zawsze jest ku temu możliwość(choć zdarzało się, że przyjeżdzały do mnie do Warszawy Pary Młodę nawet z Poznania, Gdańska czy Lublina), dlatego istanieje opcja podpisania umowy mailem. Oczywiście taka umowa jest tak samo ważna jak umowa podpisana osobiście.

Gdzie możemy zrealizować Sesja Ślubną Plenerowa?

Sesja Ślubna Plenerowa jest pamiątką na całe życie, dlatego to Wy wybieracie miejsce, w którym chcielibyście ją zrealizować. Chętnie się z Wami wybiorę w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą. Miejsce sesji ustalamy ostatecznie dopiero po ślubie.

Kiedy otrzymamy zamówione odbitki oraz albumy ślubne?

Zamówione odbitki oraz albumy ślubne. Realizuje niezwłocznie od dnia w którym otrzymam od Was informację, które fotografie chcecie w formie odbitek oraz w albumie ślubnym. W ciągu 7 dni kalendarzowych przygotuje dla Was projekt albumu ślubnego. Po uzyskaniu Waszej akceptacji zlecam wykonanie fotoalbumów. Czas realizacji około 2 tygodni od dnia akceptacji projektu albumu ślubnego.

Kiedy płacimy za usługę?

Pierwszą płatnością jest zadatek opłacany w gotówce przy podpisaniu umowy lub przelewem na konto w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Wpływ na rachunek jest jednoznaczy z rezerwacją terminu ślubu. Wysokość zadatku wynosi 30% wartości usługi.

Druga płatność realizowana jest przez Was dopiero po ślubie, a dokładnie po otrzymaniu galerii internetowej z Reportażu Ślubnego. Płatność powinna być uregulowana w ciągu 3 dni od otrzymania dostępu do galerii. Płatność wynosi 30% wartości usługi.

Ostatnia płatność należy uregulować po otrzymaniu galerii internetowej z Sesji Plenerowej. Na płatnośc jest również 3 dni robocze od dnia otrzymania dostępu do galerii.

Po uregulowaniu płatności przygotowawane są dla Was odbitki oraz albumy ślubne.

Czy posiadam odpowiednie zezwolenia na fotografowanie w trakcie uroczystości religijnych?

Tak, posiadam takie zezwolenie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Posiadanie takiego zezwolenia jest bardzo dla Was ważne, bez niego proboszcz może odmówić możliwości fotografowania uroczystości, czego na pewno chcielibyście uniknąć.

W jakich godzinach realizowany jest reportaż ślubny?

Reportaż Ślubny na ogół trwa około 12h. Niezwykle zależy mi, aby uwiecznić wszystkie wydarzenia Waszego dnia, dlatego zdarza się również, ze zaczynam fotografować przygotowania nawet o godzinie 11.00 w dniu Ślubu a kończę o 1.00. Te kwestie są ustalane indywidualnie z każdą Parą Młodą.

Jeden fotograf, a przygotowania w dwóch różnych miejsach, jak sobie z tym radzę?

Przygotowania zaczynam od Pana Młodego, u którego zjawiam się wystarczająco wcześnie, aby móc zdążyć do Panny Młodej na przygotowania. Reportaż z przygotowań Pana Młodego trwa około 1h. Następnie pojawiam się w miejscu przygotowań Panny Młodej, gdzie kontynuujemy reportaż. Przygotowania Panny Młodej zaczynam fotografować, gdy makijaż jest na ukończeniu. Szczegóły planu dnia są ustalane indywidualnie z każdą Parą Młodą.

Jaki jest koszt albumów ślubnych?

Cena albumu ślubnego kształtuje się od 300 PLN/szt. Cena jest uzależniona od kilku czynników:

  • format: 20×20, 25×25, 30×30 (cm)

  • oprawa: tkanina introligatoska, ekoskóra

  • ilość rozkładówek: 0d 5 do 35.

Każda Para Młoda chciałaby, aby album był pamiątką na całe życie, w związku z tym proponuję decydować się na oprawy ekoskórzane, które gwarantują wytrzymałość. W albumie z 20 rozkładówkami mieści się około 60-70 fotografii, więc jest to optymalna ich ilość. Natomiast jeśli chodzi o rozmiary to najczęściej Pary Młode decydują się na format 30×30, a jako prezent dla rodziców albumy 20×20.

Jaki jest koszt dojazdu do miejsca ślubu/wesela?

Każda Para Młoda otrzymuje wycenę indywidualną. W ofercie cenowej już doliczone są wszelkie koszty dojazdu do miejsca ślubu oraz wesela.

Chcemy więcej fotografii, czy istnieje możliwość dokupienia np 100 dodatkowych zdjęć?

Oczywiście istnieje możliwość dokupienia kolejnych wyretuszowanych fotografi. Proszę taką potrzebę zgłosić podczas spotkania lub przy prośbie o wycenę usługi.

Chcielibyśmy na swoim ślubie i weselu dwóch fotografów, czy to jest możliwe?
Dwóch fotografów jest zalecanych przy uroczystościach organizowanych na ponad 150 osób. W przypadku mniejszych wesel również jest możliwość pracy dwóch fotografów. Proszę wspomnieć o tym przy składaniu zapytania o termin tak aby oferta ślubna obejmowała wycenę pracy dwóch fotografów ślubnych.