You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *

Oferta ślubna i cennik na rok 2019

reportaż ślubny Warszawa, Legionowo, Łódź, Łuków, sesja ślubna, fotografia ślubna warszawa

Reportaż Ślubny

3500 PLN

– reportaż ślubny od przygotowań do oczepin
– sesja w trakcie dnia ślubnego
– 350 fotografii
– galeria ślubna online
– pendrive

konna sesja ślubna w karniewie, maków mazowiecki, legionowo, łódź, warszawa fotografia ślubna fotograf ślubny

Sesja Ślubna

1000 PLN

– plenerowa sesja ślubna
– 40 fotografii
– galeria online

Zaznacz zakres pakietu, który Cię interesuje:
Reportaż ŚlubnySesja Ślubna

Skąd się o mnie dowiedzieliście?
GoogleFacebookInstagramz polecenia (koniecznie napiszcie czyjego)inny(jaki?)

Każda Para Młoda po zapoznaniu się z powyższą ofertą ślubną, ma mnóstwo pytań do fotografa ślubnego. Dlatego poniżej przygotowałem odpowiedzi, na te najczęściej mi zadawane przez Parę Młodą, zachęcam do zapoznania się z nimi.
Jednocześnie, gdyby pojawiły się kolejne zapraszam do
kontaktu. oraz obejrzenia moich historii ślubnych.

Jaki jest koszt dojazdu do miejsca ślubu/wesela?

Dojazd do Pary Młodej na ślub, przyjęcie weselne i sesję ślubną w województwie mazowieckim jest w cenie pakietu.

W przypadku przyjęć weselnych w innych województwach niż mazowieckie, wycena dojazdu jest dokonywana indywidualnie.

Jaki jest koszt albumów ślubnych?

Cena albumu ślubnego kształtuje się od 250 PLN/szt. Cena jest uzależniona od kilku czynników:

  • format: 20×20, 25×25, 30×30 (cm)

  • oprawa: tkanina introligatoska, ekoskóra

  • ilość rozkładówek: 0d 5 do 30

  • sztywne lub miękkie rozkładówki

  • pudełko na album

W albumie z 20 rozkładówkami mieści się około 20-40 fotografii.

Czy posiadam odpowiednie zezwolenia na fotografowanie w trakcie uroczystości religijnych?

Tak, posiadam takie zezwolenie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Posiadanie takiego zezwolenia jest bardzo dla Was ważne, bez niego proboszcz może odmówić możliwości fotografowania uroczystości, czego na pewno chcielibyście uniknąć.

Chcielibyśmy na swoim ślubie i weselu dwóch fotografów, czy to jest możliwe?
Dwóch fotografów jest zalecanych przy uroczystościach organizowanych na ponad 150 osób. W przypadku mniejszych wesel również jest możliwość pracy dwóch fotografów. Proszę wspomnieć o tym przy składaniu zapytania o termin tak aby oferta ślubna obejmowała wycenę pracy dwóch fotografów ślubnych.
Ile dostaniemy fotografii?

W umowie jest zagwarantowane 350 fotografii z Reportażu Ślubnego i 40 fotografii z Sesji Ślubnej. Oczywiście jest możliwość dokupienia kolejnych zdjęć, można o tym przeczytać w kolejnych pytaniach. Cena dodatkowych fotografii to 4 PLN / szt.

Gdzie możemy zrealizować Sesja Ślubną Plenerowa?

Sesja Ślubna Plenerowa jest pamiątką na całe życie, dlatego to Wy wybieracie miejsce, w którym chcielibyście ją zrealizować. Chętnie się z Wami wybiorę w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą. Miejsce sesji ustalamy ostatecznie dopiero po ślubie.

Kiedy płacimy za usługę?

Pierwszą płatnością jest zadatek opłacany w formie przelewem w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Wpływ na rachunek jest jednoznaczny z rezerwacją terminu ślubu. Wysokość zadatku wynosi 30% wartości usługi.

Druga płatność realizowana jest przez Was dopiero po ślubie, a dokładnie po otrzymaniu galerii internetowej z Reportażu Ślubnego. Płatność powinna być uregulowana w ciągu 3 dni od otrzymania dostępu do galerii. Płatność wynosi 30% wartości usługi.

Ostatnia płatność należy uregulować po otrzymaniu galerii internetowej z Sesji Plenerowej. Na płatność jest również 3 dni robocze od dnia otrzymania dostępu do galerii.

Po uregulowaniu płatności przygotowywane są dla Was odbitki oraz albumy ślubne.

W jakich godzinach realizowany jest reportaż ślubny?

Reportaż Ślubny na ogół trwa około 12h-13h. Niezwykle zależy mi, aby uwiecznić wszystkie wydarzenia Waszego dnia, dlatego zdarza się również, ze zaczynam fotografować przygotowania nawet o godzinie 10.00 w dniu Ślubu a kończę o 1.00. Te kwestie są ustalane indywidualnie z każdą Parą Młodą.

Kiedy otrzymamy Nasze fotografie?

Rozumiem, że każda Para Młoda chciałaby mieć swoje fotografie jak najszybciej. Tym bardziej, że wszyscy goście weselni już je mają (bo przecież sami je Wam robią). Dlatego staram się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pierwsze kilka fotografii przekazawać Wam już podczas wesela! Tak abyście mogli podzielić się nimi z goścmi weselnymi. Kolejne 30 fotografi ślubnych otrzymujecie w ciągu 3-4 dni od Waszego Ślubu. Natomiast wszystkie fotografie ze ślubu otrzymacie w ciągu 60 dni kalendarzowych od dnia Ślubu w formie galerii internetowej. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku Sesji Plenerowej czy Sesji Narzeczeńskiej, po których też otrzymacie kilka fotografii w ciągu 2-3 dni, a wszystkie zdjęcia z sesji otrzymujecie w ciągu 60 dni kalendarzowych od dnia sesji ślubnej/plenerowej. 

Kiedy otrzymamy zamówione odbitki oraz albumy ślubne?

Zamówione odbitki oraz albumy ślubne. Realizuje niezwłocznie od dnia w którym otrzymam od Was informację, które fotografie chcecie w formie odbitek oraz w albumie ślubnym. W ciągu 7 dni kalendarzowych przygotuje dla Was projekt albumu ślubnego. Po uzyskaniu Waszej akceptacji zlecam wykonanie fotoalbumów. Czas realizacji około 2 tygodni od dnia akceptacji projektu albumu ślubnego.

Jak możemy podpisac umowę?

Zawsze zależy mi na tym, aby móc się z Wami poznać przed Waszym Ślubem, dlatego preferuję spotkania przy smacznym cappuccino. Wszystko po to, żebyście czuli się swobodnie przed obiektywem fotografa, którego znacie. Jednak nie zawsze jest ku temu możliwość(choć zdarzało się, że przyjeżdzały do mnie do Warszawy Pary Młodę nawet z Poznania, Gdańska czy Lublina), dlatego istanieje opcja podpisania umowy mailem. Oczywiście taka umowa jest tak samo ważna jak umowa podpisana osobiście.