You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Oferta ślubna i cennik

Poniżej przedstawiam Wam zakres oferty ślubnej, która może składać się z trzech elementów: reportażu ślubnego, sesji ślubnej i sesji narzeczeńskiej. W ramach tych elementów pakietu ślubnego otrzymujecie również odbitki 15×23 i pendrive. Dopełnieniem pakietu ślubnego jest album ślubny, który wyceniany jest dodatkowo w zależności od Waszych oczekiwań, oczywiście na spotkaniu z Wami pokaże Wam pokazowe albumy ślubne. Aby uzyskać indywidualną ofertę ślubną i cennik, koniecznie napiszcie do mnie.

fotografia ślubna warszawa - reportaż ślubny warszawa 41 pierwszy taniec legionowo wedding warsaw photographer

Reportaż Ślubny

– reportaż ślubny od przygotowań Pary Młodej do oczepin

– około 400 fotografii po autorskiej obróbce graficznej

– Wasza strona ślubna z organizerem ślubnym

– galeria ślubna online

– pendrive i 100 odbitek w formacie 15×23 na jedwabnym papierze

– eleganckie skórzane lub materiałowe etui

sesja ślubna fotografia ślubna warszawa w warszawie wedding warsaw photographer gdańsk gdynia łódź wrocław poznań legionowo wedding warsaw photographer oferta

Sesja Ślubna Plenerowa

– sesja ślubna plenerowa organizowana w innym dniu niż Ślub

– trwająca około 4h 

– około 50 fotografii poddanych autorskiej obróbce graficznej

– galeria internetowa 

sesja narzeczeńska warszawa fotografia ślubna w polu konna pod legionowo oferta ślubna warszawa legionowo wedding warsaw photographer

Sesja Narzeczeńska

–  około 2h sesja narzeczeńska obywająca się w plenerze

– około 20 fotografii poddanych autorskiej obróbce graficznej

– galeria internetowa

Każda Para Młoda po zapoznaniu się z powyższą ofertą ślubną, ma mnóstwo pytań do fotografa ślubnego. Dlatego poniżej przygotowałem odpowiedzi, na te najczęściej mi zadawane przez Parę Młodą, zachęcam do zapoznania się z nimi.
Jednocześnie, gdyby pojawiły się kolejne zapraszam do
kontaktu. oraz obejrzenia moich historii ślubnych.

Jaki jest koszt dojazdu do miejsca ślubu/wesela?

Dojazd do Pary Młodej na ślub, przyjęcie weselne i sesję ślubną w województwie mazowieckim jest w cenie pakietu.

W przypadku przyjęć weselnych w innych województwach niż mazowieckie, wycena dojazdu jest dokonywana indywidualnie.

Jaki jest koszt albumów ślubnych?

Cena albumu ślubnego kształtuje się od 250 PLN/szt. Cena jest uzależniona od kilku czynników:

  • format: 20×20, 25×25, 30×30 (cm)

  • oprawa: tkanina introligatoska, ekoskóra

  • ilość rozkładówek: 0d 5 do 30

  • sztywne lub miękkie rozkładówki

  • pudełko na album

Każda Para Młoda chciałaby, aby album był pamiątką na całe życie, w związku z tym proponuję decydować się na oprawy ekoskórzane, które gwarantują wytrzymałość. W albumie z 20 rozkładówkami mieści się około 60-70 fotografii, jest to optymalna ich ilość. Natomiast jeśli chodzi o rozmiary to najczęściej Pary Młode decydują się na format 30×30, a jako prezent dla rodziców album 20×20.

Czy posiadam odpowiednie zezwolenia na fotografowanie w trakcie uroczystości religijnych?

Tak, posiadam takie zezwolenie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Posiadanie takiego zezwolenia jest bardzo dla Was ważne, bez niego proboszcz może odmówić możliwości fotografowania uroczystości, czego na pewno chcielibyście uniknąć.

Jeden fotograf, a przygotowania w dwóch różnych miejsach, jak sobie z tym radzę?

Przygotowania zaczynam od Pana Młodego, u którego zjawiam się wystarczająco wcześnie, aby móc zdążyć do Panny Młodej na przygotowania. Reportaż z przygotowań Pana Młodego trwa około 1h. Następnie pojawiam się w miejscu przygotowań Panny Młodej, gdzie kontynuujemy reportaż. Przygotowania Panny Młodej zaczynam fotografować, gdy makijaż jest na ukończeniu. Szczegóły planu dnia są ustalane indywidualnie z każdą Parą Młodą.

Chcielibyśmy na swoim ślubie i weselu dwóch fotografów, czy to jest możliwe?
Dwóch fotografów jest zalecanych przy uroczystościach organizowanych na ponad 150 osób. W przypadku mniejszych wesel również jest możliwość pracy dwóch fotografów. Proszę wspomnieć o tym przy składaniu zapytania o termin tak aby oferta ślubna obejmowała wycenę pracy dwóch fotografów ślubnych.
Ile dostaniemy fotografii?

W umowie jest zagwarantowane min. 400 fotografii z Reportażu Ślubnego, min 50. fotografii z Sesji Ślubnej Plenerowej i min. 30 fotografii z Sesji Narzeczeńskiej. Oczywiście jest możliwość dokupienia kolejnych zdjęć, można o tym przeczytać w kolejnych pytaniach.

Chcemy więcej fotografii, czy istnieje możliwość dokupienia np 100 dodatkowych zdjęć?

Oczywiście istnieje możliwość dokupienia kolejnych wyretuszowanych fotografii. Udostępniam Wam więcej zdjęć niż w pakiecie na Waszej stronie ślubnej, gdzie możecie wybrać dodatkowe zdjęcia.

Gdzie możemy zrealizować Sesja Ślubną Plenerowa?

Sesja Ślubna Plenerowa jest pamiątką na całe życie, dlatego to Wy wybieracie miejsce, w którym chcielibyście ją zrealizować. Chętnie się z Wami wybiorę w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą. Miejsce sesji ustalamy ostatecznie dopiero po ślubie.

Kiedy płacimy za usługę?

Pierwszą płatnością jest zadatek opłacany w gotówce przy podpisaniu umowy lub przelewem na konto w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Wpływ na rachunek jest jednoznaczy z rezerwacją terminu ślubu. Wysokość zadatku wynosi 30% wartości usługi.

Druga płatność realizowana jest przez Was dopiero po ślubie, a dokładnie po otrzymaniu galerii internetowej z Reportażu Ślubnego. Płatność powinna być uregulowana w ciągu 3 dni od otrzymania dostępu do galerii. Płatność wynosi 30% wartości usługi.

Ostatnia płatność należy uregulować po otrzymaniu galerii internetowej z Sesji Plenerowej. Na płatnośc jest również 3 dni robocze od dnia otrzymania dostępu do galerii.

Po uregulowaniu płatności przygotowawane są dla Was odbitki oraz albumy ślubne.

W jakich godzinach realizowany jest reportaż ślubny?

Reportaż Ślubny na ogół trwa około 12h-13h. Niezwykle zależy mi, aby uwiecznić wszystkie wydarzenia Waszego dnia, dlatego zdarza się również, ze zaczynam fotografować przygotowania nawet o godzinie 10.00 w dniu Ślubu a kończę o 1.00. Te kwestie są ustalane indywidualnie z każdą Parą Młodą.

Kiedy otrzymamy Nasze fotografie?

Rozumiem, że każda Para Młoda chciałaby mieć swoje fotografie jak najszybciej. Tym bardziej, że wszyscy goście weselni już je mają (bo przecież sami je Wam robią). Dlatego staram się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pierwsze kilka fotografii przekazawać Wam już podczas wesela! Tak abyście mogli podzielić się nimi z goścmi weselnymi. Kolejne 30 fotografi ślubnych otrzymujecie w ciągu 3-4 dni od Waszego Ślubu. Natomiast wszystkie fotografie ze ślubu otrzymacie w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia Ślubu w formie galerii internetowej. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku Sesji Plenerowej czy Sesji Narzeczeńskiej, po których też otrzymacie kilka fotografii w ciągu 2-3 dni, a wszystkie zdjęcia z sesji otrzymujecie w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia sesji ślubnej/plenerowej. 

Kiedy otrzymamy zamówione odbitki oraz albumy ślubne?

Zamówione odbitki oraz albumy ślubne. Realizuje niezwłocznie od dnia w którym otrzymam od Was informację, które fotografie chcecie w formie odbitek oraz w albumie ślubnym. W ciągu 7 dni kalendarzowych przygotuje dla Was projekt albumu ślubnego. Po uzyskaniu Waszej akceptacji zlecam wykonanie fotoalbumów. Czas realizacji około 2 tygodni od dnia akceptacji projektu albumu ślubnego.

Jak możemy podpisac umowę?

Zawsze zależy mi na tym, aby móc się z Wami poznać przed Waszym Ślubem, dlatego preferuję spotkania przy smacznym cappuccino. Wszystko po to, żebyście czuli się swobodnie przed obiektywem fotografa, którego znacie. Jednak nie zawsze jest ku temu możliwość(choć zdarzało się, że przyjeżdzały do mnie do Warszawy Pary Młodę nawet z Poznania, Gdańska czy Lublina), dlatego istanieje opcja podpisania umowy mailem. Oczywiście taka umowa jest tak samo ważna jak umowa podpisana osobiście.