You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *

Cześć Kochani,
zanim zapoznacie się z ofertą, chciałbym żebyście poznali trochę mnie – swojego fotografa ślubnego. Dlaczego to jest ważne? Ponieważ w dniu Waszego ślubu spędzimy ze sobą mnóstwo czasu. A przecież każdy chce przebywać w towarzystwie ludzi, którzy nadają na tych samych falach. Nie lubię pozowania, sztucznych uśmiechów, najpiękniejsza jest naturalność.  Dbam o dobrą i wesołą atmosferę w trakcie naszej współpracy, z pewnością nie będziecie się ze mną nudzić.  Już nie przedłużam tego krótkiego wstępu i przejdę do kilku słów o mnie.

Kim jestem?
Zakochanym po uszy mężem, miłośnikiem kawy, duszą towarzystwa,
lubię wyrwać się na weekend, żeby odpocząć od zgiełku,
zachwycają mnie wschody i zachody słońca,
gładka jak lód tafla wody na jeziorze,
przyjemny letni wiatr.
Lubię obejrzeć dobry film
horror, kryminał,
albo jakiś dramat – tylko wtedy moja żona śmieje się ze mnie, że płaczę.

reportaż ślubny - fotograf Kamil Gaszyński

Jeśli czujecie, że jesteśmy z tej samej bajki, to nie zwlekajcie i zapoznajcie się poniżej z ofertą ślubną.


FOTOGRAF ŚLUBNY – OFERTA

Wsparcie i zaangażowanie

Przed ślubem spotykamy się na spotkaniu przedślubnym. W trakcie, którego porozmawiamy o Waszych planach na ślub i przekonamy się czy jesteśmy z tej samej bajki. Bardzo chętnie podpowiem Wam o moich pomysłach i doświadczeniach przy organizacji ślubu moich par, polecę również wysokiej jakości podwykonawców ślubnych itp. W dniu ślubu, zawsze jestem blisko Was, podpowiadam, rozweselam, odstresowuję. Wiem od par młodych, że jest to nieocenione wsparcie. To wszystko sprawia, że stworzy się między nami fajna relacja, która sprawi, że Wasze zdjęcia ślubne będą wyjątkowe.

Ilość godzin reportażu ślubnego

Reportaż ślubny trwa 10h lub 14h. Zaczynamy od przygotowań ślubnych, do których fotografowania bardzo zachęcam! I nie chodzi to o same zdjęcia, tylko o czas który możemy spędzić razem jeszcze przed ślubem. Moja obecność w Waszych domach po pierwsze pozwoli Wam i Waszym rodzinom – rodzicom, dziadkom, świadkom, przyjaciołom i wszystkim obecnym w domu, przyzwyczaić się do mnie i do bycia fotografowanym. Dodatkowo będę wiedział kto jest ważny dla Was w tym dniu.

Ilość zdjęć

To co jest najważniejsze nigdy nie limituje maksymalnej ilości przekazywanych Wam zdjęć. W trakcie dnia ślubnego wiele się może dziać, nie chciałbym Was okradać z tych wspomnień, dlatego w zależności od pakietu macie zagwarantowaną minimalną ich ilość a nie maksymalną! Przekazuje zawsze wszystkie udane i niepowtarzające się fotografie, zazwyczaj ich liczba jest w okolicach 500 zdjęć.

Sesja w dniu ślubu

W trakcie dnia ślubu będę chciał udać się z Wami na około trzydziestominutową sesję ślubną w okolicach miejsca przyjęcia weselnego. Moglibyście zapytać dlaczego robić krótką sesję w dniu ślubu – wg mnie jest to świetna okazja, aby wykorzystać piękną i emocjonalną aurę, która naturalnie w dniu ślubu tworzy się wokół Was.

Galeria online, pendrive, album

Po ślubie w ciągu 60 dni kalendarzowych otrzymacie ode mnie galerię internetową na okres min. sześć miesięcy, pendrive ze zdjęciami, piękny album ślubny, który razem zaprojektujemy.

Cena

Ceny reportażu ślubnego zaczynają się od 3500 zł. Jednak zdecydowana większość Par Młodych przeznacza na usługę kwotę w graniach 4500-5500 zł. Przed ślubem ponosicie jedynie 30% wartości całej usługi w formie zadatku. Pozostałą cześć opłacacie dopiero po otrzymaniu fotografii.


REPORTAŻ ŚLUBNY – OFERTA

SKRÓCONY REPORTAŻ ŚLUBNY

Pakiet obejmuje wykonanie dziesięciogodzinnego reportażu. Spotykamy się przy rozpoczęciu przygotowań, towarzyszę Wam również w trakcie ślubu oraz przyjęcia weselnego maksymalnie do godziny 22:00.

Pakiet zawiera:

min. 300 fotografii po autorskiej obróbce graficznej
– około 30 minutowa sesja w dniu ślubu
– galeria ślubna online na okres min. 6 miesięcy
– pendrive ze zdjęciami

PEŁNY REPORTAŻ ŚLUBNY

Pakiet obejmuje wykonanie czternastogodzinnego reportażu ślubnego. Spotykamy gdy wszystko się zaczyna i towarzyszę Wam cały dzień – w trakcie ślubu oraz przyjęcia weselnego do północy.

Pakiet zawiera:

min. 400 fotografii po autorskiej obróbce graficznej
– około 30 minutowa sesja w dniu ślubu
– galeria ślubna online na okres min. 6 miesięcy
– pendrive ze zdjęciami

DODATKI NA ŻYCZENIE

–  albumy ślubne 
– drugi fotograf ślubny
– odbitki fotograficzne

Umówmy się na kawę, herbatę lub piwo i pogadajmy o Waszym ślubie!

ZAPYTAJ O TERMIN!

Myślisz również o sesji ślubnej innego dnia niż ślub?

ZOBACZ OFERTĘ SESJI ŚLUBNEJ!

fotograf ślubny oferta

fotograf ślubny oferta

fotograf ślubny oferta

Fotograf ślubny na wesele

Ślub jest pięknym wydarzeniem, którego nie da się powtórzyć drugi raz.  Jedynie fotograf ślubny posiadający odpowiednie doświadczenie, warsztat artystyczny i techniczny, daje Wam pewność zatrzymania tych wspomnień na zawsze. Pracuję na dwa aparaty, co sprawia, że mogę Was fotografować prawie jednocześnie z dwóch różnych perspektyw. I macie pewność, że nawet w przypadku awarii sprzętu, nie ucierpią na tym Wasze zdjęcia i będziecie mieli pamiątkę ze ślubu. Najważniejsze, zostawiłem na koniec – zapamiętajcie, że nie istnieją niefotogeniczne Pary Młode. Po prostu, nie każdy kto trzyma aparat w rękach jest fotografem. 

Po zapoznaniu się z moją ofertą ślubną, na pewno pojawiły się Wam w głowie kolejne pytania do mnie.
Dlatego poniżej przygotowałem odpowiedzi, na te najczęściej mi zadawane przez Parę Młodą przy przedstawianiu oferty ślubnej.
Jaki jest koszt dojazdu do miejsca ślubu/wesela?

Dojazd do Pary Młodej na ślub i przyjęcie weselne jest w cenie pakietu.

Jaki jest koszt albumów ślubnych?

Cena albumu ślubnego kształtuje się od 400 PLN/szt. Cena jest uzależniona od kilku czynników:

  • format: 20×20, 25×25, 30×30 (cm)

  • oprawa: tkanina introligatoska, ekoskóra

  • ilość rozkładówek: 0d 5 do 30

  • sztywne lub miękkie rozkładówki

  • pudełko na album

W albumie z 20 rozkładówkami mieści się około 60 fotografii.

Czy posiadam odpowiednie zezwolenia na fotografowanie w trakcie uroczystości religijnych?

Tak, posiadam takie zezwolenie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Posiadanie takiego zezwolenia jest bardzo dla Was ważne, bez niego proboszcz może odmówić możliwości fotografowania uroczystości, czego na pewno chcielibyście uniknąć.

Chcielibyśmy na swoim ślubie i weselu dwóch fotografów, czy to jest możliwe?
Drugi fotograf ślubny jest opcją dodatkową płatną 1200 zł.
Gdzie możemy zrealizować sesja ślubną?

Sesja ślubna jest pamiątką na całe życie, dlatego to Wy wybieracie miejsce, w którym chcielibyście ją zrealizować. Chętnie się z Wami wybiorę w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą. Miejsce sesji ustalamy ostatecznie dopiero po ślubie.

Kiedy płacimy za usługę?

Pierwszą płatnością jest zadatek opłacany w formie przelewem w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Wpływ na rachunek jest jednoznaczny z rezerwacją terminu ślubu. Wysokość zadatku wynosi 30% wartości usługi.

Druga płatność realizowana jest przez Was dopiero po ślubie, a dokładnie po otrzymaniu galerii internetowej z Reportażu Ślubnego. Płatność powinna być uregulowana w ciągu 3 dni od otrzymania dostępu do galerii. Płatność wynosi 30% wartości usługi.

Ostatnia płatność należy uregulować po otrzymaniu galerii internetowej z sesji ślubnej. Na płatność jest również 3 dni robocze od dnia otrzymania dostępu do galerii.

Po uregulowaniu płatności przygotowywane są dla Was odbitki oraz albumy ślubne. Jeśli w trakcie ich przygotowania wystąpi dopłata np. za dodatkowe rozkładówki, to regulujecie ją dodatkowo po akceptacji projektu.

W jakich godzinach realizowany jest reportaż ślubny?

W zależności od pakietu reportaż trwa od 10h do 14h.

Kiedy otrzymamy Nasze fotografie?

Rozumiem, że każda Para Młoda chciałaby mieć swoje fotografie jak najszybciej. Tym bardziej, że wszyscy goście weselni już je mają (bo przecież sami je Wam robią). Dlatego staram się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pierwsze kilka fotografii przekazawać Wam już podczas wesela! Tak abyście mogli podzielić się nimi z goścmi weselnymi. Kolejne 30 fotografi ślubnych otrzymujecie w ciągu 3-4 dni od Waszego Ślubu. Natomiast wszystkie fotografie ze ślubu otrzymacie w ciągu 60 dni kalendarzowych od dnia Ślubu w formie galerii internetowej. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku Sesji Plenerowej czy Sesji Narzeczeńskiej, po których też otrzymacie kilka fotografii w ciągu 2-3 dni, a wszystkie zdjęcia z sesji otrzymujecie w ciągu 60 dni kalendarzowych od dnia sesji ślubnej/plenerowej. 

Kiedy otrzymamy zamówione odbitki oraz albumy ślubne?

Zamówione odbitki oraz albumy ślubne. Realizuje niezwłocznie od dnia w którym otrzymam od Was informację, które fotografie chcecie w formie odbitek oraz w albumie ślubnym. W ciągu 7 dni kalendarzowych przygotuje dla Was projekt albumu ślubnego. Po uzyskaniu Waszej akceptacji zlecam wykonanie fotoalbumów. Czas realizacji około 2 tygodni od dnia akceptacji projektu albumu ślubnego.

Jak możemy podpisac umowę?

Zawsze zależy mi na tym, aby móc się z Wami poznać przed Waszym Ślubem, dlatego preferuję spotkania przy smacznym cappuccino. Wszystko po to, żebyście czuli się swobodnie przed obiektywem fotografa, którego znacie. Jednak nie zawsze jest ku temu możliwość (choć zdarzało się, że przyjeżdżały do mnie do Warszawy, Pary Młodę nawet z Poznania, Gdańska czy Lublina), dlatego istnieje opcja podpisania umowy mailem. Oczywiście taka umowa jest tak samo ważna jak umowa podpisana osobiście.