You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *

Cześć Kochani,
zanim przejdziecie do zapoznania się z ofertą ślubną, która jest poniżej, chciałbym żebyście poznali trochę swojego fotografa. Bo co jak co, podczas Waszego ślubu spędzimy ze sobą prawie cały dzień. Lubię, pewnie tak jak i Wy, pracować i przebywać z ludźmi, których lubię. Dlatego niezwykle ważne jest dla mnie, żebyśmy nadawali na tych samych falach. Wtedy będziecie czuć się przy mnie swobodnie i naturalnie, a to tylko pomoże mi fotografować i stworzyć dla Was piękną historię tego dnia. Długo zastanawiałem się też, co napisać o sobie, co jak co nie jest to łatwe. Ale już nie przedłużam tego krótkiego wstępu i przejdę do kilku słów o mnie.

Kim jestem?
Zakochanym po uszy mężem, miłośnikiem kawy, duszą towarzystwa,
lubię wyrwać się na weekend, żeby odpocząć od zgiełku,
zachwycają mnie wschody i zachody słońca,
gładka jak lód tafla wody na jeziorze,
przyjemny letni wiatr.
Lubię obejrzeć dobry film
horror, kryminał,
albo jakiś dramat – tylko wtedy moja żona śmieje się ze mnie, że płaczę.

reportaż ślubny - fotograf Kamil Gaszyński
Poniżej są moje pakiety reportaży ślubnych i sesji ślubnych. W każdym pakiecie otrzymujecie spotkanie przedślubne, w trakcie, którego porozmawiamy o Waszych planach na ślub i przekonamy się czy jesteśmy z tej samej bajki. Bardzo chętnie wesprę Was moim doświadczeniem w kwestiach ślubnych.
W dniu ślubu, zawsze jestem blisko Was, podpowiadam, rozweselam, odstresowuję. Wiem od swoich dotychczasowych par, że jest to nieocenione wsparcie w tym dniu. Relacja, która się między Nami w tym dniu wytworzy sprawi, że Wasze zdjęcia ślubne będą wyjątkowe.
W trakcie przyjęcia weselnego będę chciał wykonać z Wami trzydziestominutową sesję ślubną, poza tym otrzymacie ode mnie galerię internetową na okres min. sześć miesięcy, pendrive ze zdjęciami i piękny album ślubny. Pakiety różnią się od między sobą ilością przekazanych zdjęć oraz godzinowym czasem mojej pracy w trakcie całego dnia ślubu.

REPORTAŻ ŚLUBNY OFERTA

SKRÓCONY REPORTAŻ ŚLUBNY

Pakiet obejmuje wykonanie dziesięciogodzinnego reportażu. Spotykamy się przy rozpoczęciu przygotowań, towarzyszę Wam również w trakcie ślubu oraz przyjęcia weselnego maksymalnie do godziny 22:00.

Pakiet zawiera:

–  300 fotografii po autorskiej obróbce graficznej
– 30 minutowa sesja w dniu ślubu
– galeria ślubna online na okres min. 6 miesięcy
– pendrive ze zdjęciami
– album ślubny 30×30 cm z 10 rozkładówkami

Cena: 3000 zł

PEŁNY REPORTAŻ ŚLUBNY

Pakiet obejmuje wykonanie czternastogodzinnego reportażu ślubnego. Spotykamy gdy wszystko się zaczyna i towarzyszę Wam cały dzień – w trakcie ślubu oraz przyjęcia weselnego do północy.

Pakiet zawiera:

–  400 fotografii po autorskiej obróbce graficznej
– 30 minutowa sesja w dniu ślubu
– galeria ślubna online na okres min. 6 miesięcy
– pendrive ze zdjęciami
– album ślubny 30×30 cm z 10 rozkładówkami

Cena: 3500 zł

DODATKI NA ŻYCZENIE

– dwa albumy ślubne dla rodziców + 600 zł
– drugi fotograf ślubny + 1200 zł


SESJA ŚLUBNA OFERTA

SESJA ŚLUBNA INNEGO DNIA

Na sesję ślubną plenerową umawiam się w dowolnym dla Was terminie po ślubie. Sesja zdjęciowa trwa około czterech godzin. Rezerwuję jednak dla Was nawet cały dzień, więc możemy się wybrać w dowolne miejsce: nad morze, do lasu, w góry, nad jezioro. 

Pakiet zawiera:

–  min. 70 fotografii po autorskiej obróbce graficznej
– galeria ślubna online na okres min. 6 miesięcy

Cena: 800 zł

ZAGRANICZNA SESJA ŚLUBNA

Jeśli marzysz o czymś wyjątkowym, o sesji innej niż wszyscy, mogę się wybrać z Wami na zagraniczną sesję ślubną w dowolny zakątek świata. Warto zarezerwować bilety lotnicze wcześniej, wtedy mamy olbrzymie szanse na złapanie okazji cenowych. Sesja zdjęciowa trwa wtedy cały nasz pobyt. Chętnie pomogę zorganizować logistycznie taki wyjazd.
Przykładowe destynacje:
loty do Rzymu (koszt od 50 zł/os), Paryża ( koszt od 80 zł/os), na Islandię (od 150 zł/os).  

Pakiet zawiera:
– organizację wyjazdu (loty + nocleg)
– min. 150 fotografii
 po autorskiej obróbce graficznej
– galeria ślubna online na okres min. 6 miesięcy

Cena: 1200 zł + koszt przelotów i noclegu


SESJA NARZECZEŃSKA

Na sesję narzeczeńską umawiam się w dowolnym dla Was terminie przed ślubem. Sesja zdjęciowa trwa około 1,5 godziny.  

Pakiet zawiera:

–  30 fotografii po autorskiej obróbce graficznej
– galeria ślubna online na okres min. 6 miesięcy

Cena: 600 zł


Umówmy się na kawę, herbatę lub piwo i pogadajmy o Waszym ślubie!
Skontaktuj się ze mną wypełniając formularz
lub wysyłając maila na adres
info@fotogaszynski.com
lub dzwoniąc na nr tel: 502-251-289
oferta fotografii ślubnej w warszawie i Łodzi

oferta reportażu ślubnego i sesji ślubnej fotografa z warszawy

ślubne zdjęcia oferta fotografia

ślubne fotografie w warszawie reportaż i sesja

Reportaż ślubny

jest nieprzewidywalnym wydarzeniem, którego nie da się powtórzyć drugi raz. Mając obok siebie wsparcie profesjonalnego fotografa ślubnego posiadającego odpowiedni warsztat artystyczny i wiedzę jak radzić sobie w trudnych warunkach oświetleniowych. A w drugiej kolejności odpowiedni sprzęt i back-up. A to wszystko pozwoli uwiecznić Was w tym pięknym dniu. I zapamiętajcie, że nie istnieją niefotogeniczne Pary Młode, po prostu nie każdy kto ma aparat w rękach jest fotografem. W moich rękach każda Para Młoda wyglądała pięknie na zdjęciach ślubnych, bo została odpowiednio sfotografowana.

Po zapoznaniu się z moją ofertą moich reportaży ślubnych, na pewno pojawiły się Wam w głowie kolejne pytania do mnie.
Dlatego poniżej przygotowałem odpowiedzi, na te najczęściej mi zadawane przez Parę Młodą przy przedstawianiu oferty ślubnej.
Zachęcam do zapoznania się z nimi. Jednocześnie, gdyby pojawiły się  jeszcze kolejne,
zapraszam do kontaktu oraz jeśli jeszcze nie widzieliście to do obejrzenia moich historii ślubnych.
Jaki jest koszt dojazdu do miejsca ślubu/wesela?

Dojazd do Pary Młodej na ślub i przyjęcie weselne jest w cenie pakietu.

Jaki jest koszt albumów ślubnych?

Cena albumu ślubnego kształtuje się od 300 PLN/szt. Cena jest uzależniona od kilku czynników:

  • format: 20×20, 25×25, 30×30 (cm)

  • oprawa: tkanina introligatoska, ekoskóra

  • ilość rozkładówek: 0d 5 do 30

  • sztywne lub miękkie rozkładówki

  • pudełko na album

W albumie z 20 rozkładówkami mieści się około 60 fotografii.

Czy posiadam odpowiednie zezwolenia na fotografowanie w trakcie uroczystości religijnych?

Tak, posiadam takie zezwolenie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Posiadanie takiego zezwolenia jest bardzo dla Was ważne, bez niego proboszcz może odmówić możliwości fotografowania uroczystości, czego na pewno chcielibyście uniknąć.

Chcielibyśmy na swoim ślubie i weselu dwóch fotografów, czy to jest możliwe?
Dwóch fotografów jest zazwyczaj polecanych przy uroczystościach organizowanych na ponad 200 osób. Jednak w przypadku mniejszych uroczystości również jest możliwość pracy dwóch fotografów. Drugi fotograf ślubny jest opcją dodatkową płatną 1200 zł.
Ile dostaniemy fotografii?

Ilość fotografii jest uzależniona od wybranego pakietu, w pakietach ich ilość jest konkretnie określona. Dodatkowe ujęcia można dokupić w cenie 4 zł/szt. 

Gdzie możemy zrealizować sesja ślubną?

Sesja ślubna jest pamiątką na całe życie, dlatego to Wy wybieracie miejsce, w którym chcielibyście ją zrealizować. Chętnie się z Wami wybiorę w dowolne miejsce w Polsce lub za granicą. Miejsce sesji ustalamy ostatecznie dopiero po ślubie.

Kiedy płacimy za usługę?

Pierwszą płatnością jest zadatek opłacany w formie przelewem w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Wpływ na rachunek jest jednoznaczny z rezerwacją terminu ślubu. Wysokość zadatku wynosi 30% wartości usługi.

Druga płatność realizowana jest przez Was dopiero po ślubie, a dokładnie po otrzymaniu galerii internetowej z Reportażu Ślubnego. Płatność powinna być uregulowana w ciągu 3 dni od otrzymania dostępu do galerii. Płatność wynosi 30% wartości usługi.

Ostatnia płatność należy uregulować po otrzymaniu galerii internetowej z sesji ślubnej. Na płatność jest również 3 dni robocze od dnia otrzymania dostępu do galerii.

Po uregulowaniu płatności przygotowywane są dla Was odbitki oraz albumy ślubne. Jeśli w trakcie ich przygotowania wystąpi dopłata np. za dodatkowe rozkładówki, to regulujecie ją dodatkowo po akceptacji projektu.

W jakich godzinach realizowany jest reportaż ślubny?

W zależności od pakietu reportaż trwa od 10h do 14h.

Kiedy otrzymamy Nasze fotografie?

Rozumiem, że każda Para Młoda chciałaby mieć swoje fotografie jak najszybciej. Tym bardziej, że wszyscy goście weselni już je mają (bo przecież sami je Wam robią). Dlatego staram się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pierwsze kilka fotografii przekazawać Wam już podczas wesela! Tak abyście mogli podzielić się nimi z goścmi weselnymi. Kolejne 30 fotografi ślubnych otrzymujecie w ciągu 3-4 dni od Waszego Ślubu. Natomiast wszystkie fotografie ze ślubu otrzymacie w ciągu 60 dni kalendarzowych od dnia Ślubu w formie galerii internetowej. Identycznie sytuacja wygląda w przypadku Sesji Plenerowej czy Sesji Narzeczeńskiej, po których też otrzymacie kilka fotografii w ciągu 2-3 dni, a wszystkie zdjęcia z sesji otrzymujecie w ciągu 60 dni kalendarzowych od dnia sesji ślubnej/plenerowej. 

Kiedy otrzymamy zamówione odbitki oraz albumy ślubne?

Zamówione odbitki oraz albumy ślubne. Realizuje niezwłocznie od dnia w którym otrzymam od Was informację, które fotografie chcecie w formie odbitek oraz w albumie ślubnym. W ciągu 7 dni kalendarzowych przygotuje dla Was projekt albumu ślubnego. Po uzyskaniu Waszej akceptacji zlecam wykonanie fotoalbumów. Czas realizacji około 2 tygodni od dnia akceptacji projektu albumu ślubnego.

Jak możemy podpisac umowę?

Zawsze zależy mi na tym, aby móc się z Wami poznać przed Waszym Ślubem, dlatego preferuję spotkania przy smacznym cappuccino. Wszystko po to, żebyście czuli się swobodnie przed obiektywem fotografa, którego znacie. Jednak nie zawsze jest ku temu możliwość (choć zdarzało się, że przyjeżdżały do mnie do Warszawy, Pary Młodę nawet z Poznania, Gdańska czy Lublina), dlatego istnieje opcja podpisania umowy mailem. Oczywiście taka umowa jest tak samo ważna jak umowa podpisana osobiście.