You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

Book Online

* Please Fill Required Fields *

SESJA ŚLUBNA

Mimo, że sesje ślubne w inny dzień niż ślub, są w Polsce coraz mniej popularne, to w mojej ofercie wciąż ją znajdziecie. Sesja w dniu ślubu dla większości Par Młodych jest wystarczającą opcją. W ciągu kilkunastu minut np. przy zachodzie słońca, można zrobić kilka fantastycznych ujęć, które zapełnią kilka rozkładówek w Waszym albumie ślubnym. W tym dniu nie trzeba będzie Was zachęcać do emocjonalności, bo będziecie żyć swoim ślubem. A w Was będą szaleć piękne emocje, które z łatwością będę chwytał pełnymi garściami.
Gdybyście jednak czuli, że sesja ślubna w innym dniu jest spełnieniem Waszych marzeń. I chcielibyście poświęcić na nią trochę więcej czasu niż te kilkanaście minut w dniu ślubu. To bardzo chętnie z Wami wybiorę się tam gdzie będziecie chcieli. Ja ze swojej strony zachęcam do szukania miejsc, w których będziecie czuć się swobodnie. Uwielbiam sesje ślubne w naturze, gdzie będziemy mogli być sami, nikt nie będzie na Was patrzył, a to tylko pozwoli Wam być bardziej emocjonalnym i naturalnym. Przykładowe destynacje to polskie góry, które są piękne cały rok!, polskie morze, albo bardzo modne ostatnio kierunki zagraniczne: lodowiec na Islandii, lub Norwegia i jej piękne fiordy. Dlaczego rośnie zainteresowanie sesjami zagranicznymi? Myślę, że te pary co decydują się na sesję ślubna, chciałyby mieć pamiątkę, jakiej nie ma nikt, bądź ma bardzo wąska grupa ludzi. Pomyślcie o swoich najbliższych przyjaciołach, znajomych. Czy ktoś z nich miał sesję ślubną w Paryżu, Barcelonie, Wenecji, albo na wspomnianych wcześniej cudach przyrody?

SESJA ŚLUBNA


SESJA ŚLUBNA W POLSCE

Sesja ślubna realizowana w Polsce. Trwa około czterech godzin i umawiamy się na nią w dowolnym dla Was terminie po ślubie. Rezerwuję jednak dla Was nawet cały dzień, więc możemy się wybrać w dowolne miejsce: nad morze, do lasu, w góry, nad jezioro. 

Pakiet zawiera:

–  min. 70 fotografii po autorskiej obróbce graficznej
– galeria ślubna online na okres min. 6 miesięcy


ZAGRANICZNA SESJA ŚLUBNA

Jeśli jednak marzycie o wyjątkowej pamiątce, której nie ma nikt. To mogę się wybrać z Wami na zagraniczną sesję ślubną w dowolny zakątek świata. Wtedy warto wcześniej organizować wyjazd i wybrać destynacje. W trakcie takiego wyjazdu poświęcam cały swój czas Wam, możemy spędzić te dwa, trzy dni na fotografowaniu, lub też na poznaniu tego miejsca. Gdybyście chcieli wybrać taką przygodę to chętnie pomogę zorganizować logistycznie taki wyjazd.
Przykładowe destynacje i szacunkowe koszty:
loty do Rzymu (koszt od 50 zł/os), Paryża ( koszt od 80 zł/os), na Islandię (od 150 zł/os), do Norwegii (od 150 zł/os)  

Pakiet zawiera:
– organizację wyjazdu (loty + noclegi)
– min. 200 fotografii
 po autorskiej obróbce graficznej
– galeria ślubna online na okres min. 6 miesięcy

 

ZAPYTAJ O TERMIN I CENĘ

 

Reportaż Ślubny Warszawa